Formy dostawy

Koszty wysyłki to 19,93 zł. Zamówienia o wartości powyżej 1000 zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej DPD.

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Jeżeli zamówiony został produkt spersonalizowany (dodatki, haft) to czas oczekiwania może się wydłużyć do 2 tygodni.

Zamówienie możesz opłacić on-line za pośrednictwem serwisu Przelewy24 bądź przelewem na nasze konto bankowe. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

Kurier podejmuje próbę dostarczenia zamówienia dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach, paczka zostaje odesłana do sklepu internetowego.

Formy płatności

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • Płatności online - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu Przelewy24, gdzie będzie można dokonać płatności online w wybranym banku lub płatności BLIKIEM
  • Płatność zwykłym przelewem na nasze konto bankowe:
    19 2490 0005 0000 4530 5310 7143
    FPHU EUDARCAP Dariusz Kobos, Zborówek 22, 28-133 Pacanów
    w tytule zamówienia prosimy podać numer zamówienia

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl.
Uwaga! Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Wykonując przelew porównaj numer rachunku z podanym powyżej.

płatności