Bluza polarowa jest wszechstronnym składnikiem ubioru dla pracowników Twojej firmy, który sprawdzi się w pracy w chłodniejsze na otwartym powietrzu lub jako odzież robocza na hali magazynowej czy produkcyjnej.

Polecamy profesjonalne damskie polary robocze, szyte w Polscel, z dodatkowymi wzmocnieniami oraz wielofunkcyjnymi kieszeniami. Polar w firmowych kolorach i z Twoim logo firmowym doskonale będzie promował Twoją markę jednocześnie zapewniając ciepło i komfort pracy Twoim pracownicom. Najlepszą metodą oznaczania polarów z logo firmy jest haft komputerowy. Możemy także użyć dowolnych naszywek.

Dodatkowe możliwości personalizacji są możliwe przez wybór dodatkowych opcji - doszywane lub odpinane kaptury, kieszenie na rękawach lub zawieszki do zamka. Możemy wykonać także polary odblaskowe wyposażone w naszyte paski materiału odblaskowe lub odblaskowe wypustki.

Eudarcap jest polską firmą, zatrudniającą polskich pracowników i własną szwalnią ulokowaną w kraju. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz gwarancję wykonania mniejszych zamówień uzupełniających.
Zapytaj o ofertę pod numerem +48 668 711 113 .